TECHNODRAIN® – HD-PE vastupidavad renn-kanalid

Kirjeldus

Technodrain® – HD-PE renn-kanalid

TECHNODRAIN® – HD-PE renn-kanalid

Technodrain® – HD-PE renn-kanalid on mõeldud sademevee juhtimiseks kõigis ehituskeskkondades,  kerge ning tugeva renn-kanalina on seda lihtne kasutada äravoolu pinna kujundamisel.

Tugevast polüetüleenist valmistatud Technodrain® – HD-PE renn-kanalid hõlmavad vastavalt Euroopa standardile EN 1433 kõiki koormusklasse (A15-F900), pealisrestide võimalus –  malmist, galvaniseeritud terasest ja roostevabast terasest.

Technodrain® süsteem on saadaval 100 mm, 150 mm, 200 mm ja 300 mm siselaiusega.

Kerge kaaluga rennide eelis: nt. polüetüleenist EXEL 200HV hüdrauliline võimsus on 42,61 l / s, mis sobib ideaalselt sissesõiduteedel ja parklates kasutamiseks,  see kaalub 26,1 kg, koos D400 malmist restiga – selle suuruse ja kaalu suhe maksimeerib transpordi- ja paigalduskulude kokkuhoiu.

Tehnoloogiliselt arenenud Technodrain® on temperatuurimuutustele vastupidav vahemikus -60 ° C kuni + 100 ° C. Samuti on see vastupidav mitmesuguste hapete, soolade ja süsivesinike jaoks, nii et seda saab kasutada keerulises keskkonnas, näiteks keemiatehastes, bensiinijaamades ja pindadel, kus kasutatakse külmumisvastaseid sooli.

Technodrain® renn-kanalitel on ka paljusid muid eeliseid. Selle tugev konstruktsioon säilitab selle kauakestva eluea. Paigaldus on hõlbustatud keele- ja sooneühendustega, mis võimaldab mitme kanali ühendamist valmismonteeritud restiga. Selle eelvormitud külgmised ja vertikaalsed kanali väljalaskeavad pakuvad kiiret ja hõlpsat ühendust ka väljalasketorudele.

Lisaks toetavad projekti kavandamist integreeritud tee- ja ristlõikeühendused, mis võimaldavad drenaažitoru kohandada, võimaldades kontrollida kogu süsteemi täpsust ja kulutasuvust.

Oluline lisatarvik on Technodrain® äravoolukaev. Seda saab paigaldada liiniväliselt terminali või kahe koonduva joone keskse elemendina. Äravoolukaev on varustatud valikulise sifooniga, mida saab puhastamiseks hõlpsalt eemaldada ning restiga lehtede ja prahi filtreerimiseks. Äravoolukaevu kasutamine võimaldab teil suurendada kõigi kanalite väljavoolu läbimõõtu kuni Ø200.

Kogu Technodrain® seeria tootevaliku leiate  avades kataloogi.

Kataloog: Brochure Technodrain

Technodrain® tootevalikule koostame hinnapakkumisi projektipõhiselt. Lisainfo saamiseks võtke palun meiega ühendust.